WCZYTYWANIE

Menu

Dwa medale Mistrzostw Mazowsza już są!

Ekipy LTS Legionovia idą jak burza! Juniorki po raz kolejny zostały Mistrzyniami Mazowsza, kadetki zaś sięgnęły po brązowy medal w regionie!

Podopieczne trenera Pawła Kowala przeszły przez swój turniej jak burza, przegrywając zaledwie jednego seta. Tym samym odzyskały złoto po zaledwie rocznej przerwie. MVP turnieju wybrana została Gabriela Dębowska.

Kadetki dopadło apogeum pecha: kontuzje odniosły ważne ogniwa zespołu, kapitan Magdalena Dąbrowska i rozgrywająca Kinga Jucha. Pomimo tego, zespół się nie załamał i wywalczył brąz i awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski Kadetek!

fot. K. Klepacz

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.