WCZYTYWANIE

Menu

Juniorki LTS szóste w Polsce

Ekipa juniorek LTS Legionovia zakończyła Mistrzostwa Polski na szóstym miejscu w kraju.

W ostatnim spotkaniu kaliskiego turnieju podopieczne trenera Kowala po ostrej walce (dwa sety rozstrzygnęła dopiero walka na przewagi!) uległy ŁKS-owi Szkole Gortata Łódź.

Po pięciu latach czas na zmianę warty na pozycji Mistrza Polski Juniorek. Nie składamy jednak broni i w przyszłym roku powrócimy silniejsi, by postarać się powrócić na zwycięskie tory!

Zawodniczkom bardzo dziękujemy za dzielną walkę! Dziewczyny – przed tym sezonem wielu specjalistów nie dawało nam szans i skreślało ten zespół. Mimo to – wywalczyłyście szóstą lokatę w kraju! Dziękujemy, że dałyście z siebie wszystko i nie pozwoliłyście nic sobie wmówić. To cecha prawdziwego sportowca i wojownika!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.