WCZYTYWANIE

Menu

Komunikat Zarządu

Komunikat Zarządu dotyczący wykrycia zakażenia COVID-19 u jednej z zawodniczek grup młodzieżowych.

Zarząd LTS Legionovia informuje, że u jednej z zawodniczek grup młodzieżowych zamieszkujących naszą bursę sportową test na obecność COVID-19 dał wynik pozytywny. Zawodniczka została odizolowana od pozostałych i przebywa w domu, pozostałe osoby zamieszkujące bursę objęte zostają tygodniową izolacją.

Odwołane zostaną najbliższe mecze z udziałem juniorek i kadetek. Pozostajemy w kontakcie ze stosownymi władzami i postępujemy z zasadami wszelkiej ostrożności.

Pozostałe osoby objęte izolacją nie wykazują żadnych symptomów wskazujących na możliwość zarażenia.

Będziemy informować o ewentualnych zmianach.

Z poważaniem,

Zarząd LTS Legionovia

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.