WCZYTYWANIE

Menu

LTS Legionovia Wicemistrzem Polski Kadetek!

Tylko rok trwała przerwa od medalowych zdobyczy! Ekipa kadetek LTS Legionovia wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Polski Kadetek!

Podopieczne trenera Wojciecha Lalka jak burza przeszły przez fazę grupową turnieju w Olecku. Bez straty seta pokonały Enea Energetyk Poznań i Dwójkę Zawiercie, w czterech partiach wygrały z warszawskim Metrem.

W półfinale ekipa z Legionowa po fantastycznej grze rozbiła ŁKS Łódź 3:0, zapewniając sobie medal.

W starciu finałowym siatkarki LTS rozegrały fantastyczny bój z Energa MKS-em Kalisz. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało emocji i zwrotów akcji, zwłaszcza w pierwszym, rozstrzygniętym dopiero na przewagi secie. Ostatecznie „górą” w tym starciu były kaliszanki, które sięgnęły po złoto.

Sponsorem Głównym grup dziecięcych i młodzieżowych Legionovii jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Legionowo.

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.