WCZYTYWANIE

Menu

Magda Kubas nową libero LTS!

Miło nam poinformować, że nową libero LTS Legionovia została reprezentantka Polski Magda Kubas!

Urodzona w 2004 roku libero jest wychowanką Salosu Staniątki. W ostatnim czasie broniła barw ekipy #VolleyWrocław.

Nie było dla mnie innej opcji w tym sezonie, mimo propozycji z różnych klubów. Cieszę się, że będę reprezentować barwy LTS Legionovii Legionowo. Wybrałam ten klub ze względu na to, iż od wielu lat kształci talenty siatkarskie. Jestem pewna, że swoim zaangażowaniem i dobrą grą wspomogę drużynę. Mam już jakieś doświadczenie i wiem, że w LTS będę mogła się rozwijać. Trenerzy są fachowcami i mają świetne podejście do zawodniczek na każdym etapie szkoleniowym. Oprócz doskonałego przygotowania siatkarskiego postawiłam też na atmosferę w drużynie, co jest bardzo ważne. Zawodniczki, trenerzy i cały sztab szkoleniowy to jeden zespół. Wierzę, że razem przed nami jeszcze niejeden sukces! – powiedziała zawodniczka.

Sponsorem Głównym grup dziecięcych i młodzieżowych Legionovii jest PGE Polska Grupa Energetyczna

Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Legionowo

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.