WCZYTYWANIE

Menu

PGE Polska Grupa Energetyczna nadal Sponsorem Głównym grup dziecięcych i młodzieżowych Legionovii!

Spółka PGE Polska Grupa Energetyczna i Legionowskie Towarzystwo Siatkówki „Legionovia” przedłużyły umowę sponsorską na kolejny sezon. Firma w dalszym ciągu będzie Głównym Sponsorem grup dziecięcych i młodzieżowych legionowskiego klubu.

Współpraca pomiędzy obydwoma podmiotami prowadzona jest z sukcesami od lat. Z logo PGE na koszulkach młode adeptki legionowskiej akademii aż dziesięciokrotnie sięgały po tytuł Mistrzyń Polski w kategoriach młodzieżowych. Coraz więcej absolwentek trafia do drużyny seniorskiej.

PGE od lat jest znanym i cenionym sponsorem sportu. Wspierane przez nas kluby i zawodnicy zdobywają najcenniejsze sportowe tytuły. Ważnym elementem jest dla nas także wsparcie sportu dzieci i młodzieży. W ten sposób łączymy strategię sponsoringu sportu z działalnością na rzecz lokalnych społeczności. – powiedział Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Jesteśmy dumni, że możemy grać i wygrywać z logo PGE na naszych strojach – powiedział prezes LTS Konrad Ciejka – Dzięki temu z roku na rok możemy oferować młodzieży coraz lepsze warunki szkolenia. Kolejne absolwentki Akademii trafiają do pierwszego zespołu i walczą o najwyższe laury. Dziękujemy za zaufanie!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.