WCZYTYWANIE

Menu

Poczwórnie pierwsze na koniec 2021 roku

Ekipy LTS Legionovia kończą rok 2021 w doskonałych nastrojach. Seniorki (II liga), juniorki, kadetki i młodziczki plasują się na czele swoich lig i z optymizmem czekają na kolejne wyzwania.

Rok 2021 nie mógł zakończyć się lepiej! We wszystkich kategoriach wiekowych kończymy go na czele lig. Juniorki, kadetki i młodziczki wygrały swoje ligi i czekają na finały Mistrzostw Mazowsza, ekipa drugoligowa zaś z pierwszego miejsca obserwuje sytuację i zbliża się do zmagań o awans na zaplecze TAURON Ligi.

Sponsorem Głównym grup dziecięcych i młodzieżowych Legionovii jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Legionowo.

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.