WCZYTYWANIE

Menu

Porażka i zwycięstwo w dwóch pierwszych starciach MPJ

Za nami dwa pierwsze mecze Mistrzostw Polski Juniorek w Kaliszu. Ekipa LTS przegrała w meczu otwarcia, po czym zrehabilitowała się w drugim starciu. Dziś walka o półfinał!

Podopieczne trenera Pawła Kowala dobrze rozpoczęły premierowy mecz z Enea Energetykiem Poznań i wygrały pierwszą partię do 14. Później jednak poznanianki zaprezentowały fantastyczną dyspozycję, zwłaszcza w grze obronnej, na którą LTS nie mógł znaleźć recepty. Starcie zakończyło się zwycięstwem zespołu z Wielkopolski 3:1.

Arcyważny okazał się drugi mecz – ewentualna przegrana skreśliłaby szanse LTS na awans do najlepszej czwórki! Po drugiej stronie siatki wybiegł zawsze groźny Chemik Olsztyn. Tym razem jednak nasze juniorki od początku do końca meczu stanęły na wysokości zadania i wygrały w trzech setach. MVP wybrana została wracająca do fantastycznej formy Agata Plaga.

Już dziś o 19.00 mecz o awans do półfinału. Po drugiej stronie siatki bardzo silna ekipa Łaskovii!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.