WCZYTYWANIE

Menu

Seria zwycięstw w II lidze seniorek

Świetnie rozpoczął się sezon dla ekip LTS Legionovia! Wszystkie zespoły odnoszą zwycięstwa w większości rozgrywanych spotkań, co przekłada się na efekty: jesteśmy liderem II ligi seniorek, I ligi juniorek, I ligi kadetek i I ligi młodziczek!

W II lidze seniorek LTS Legionovia jest ostatnim niepokonanym zespołem, po pięciu spotkaniach zachowując komplet 15 punktów. Podopieczne trenera Kowala pokonały kolejno: AZS Lublin, Nike Węgrów, AZS Gdańsk, ŁKS Łódź i Krótką Mysiadło.

Drugoligowy zespół LTS składa się głównie z juniorek naszej ekipy, wzmacnianych w miarę możliwości przez rezerwowe zawodniczki pierwszego zespołu: Sonię Stefanik, Hannę Tylską, Maję Szymańską i Dianę Dąbrowską.

Kolejny mecz II ligi już 7 listopada: podopieczne trenera Kowala podejmować będą Spartę Warszawa.


Sponsorem Głównym grup dziecięcych i młodzieżowych Legionovii jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Legionowo.

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.