WCZYTYWANIE

Menu

Sonia Stefanik zagra w naszych barwach!

Miło nam poinformować, że nową środkową LTS Legionovia (a na dwa kolejne sezony: DPD Legionovia) została reprezentantka Polski Sonia Stefanik!

Mierząca 190 cm wzrostu środkowa (rocznik 2002) jest wychowanką Karpat Krosno. Jest uczennicą Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku i jednym z filarów juniorskiej reprezentacji Polski.

W sezonie 2020/21 Sonia będzie grać w ekipie juniorek LTS Legionovia, jednak już dziś możemy poinformować o seniorskim kontrakcie zawartym z nią na kolejne dwa sezony.

Jestem bardzo szczęśliwa, że będę mogła trenować i realizować swoje cele w klubie z Legionowa – powiedziała zawodniczka – W LTS spędzę ostatni rok juniorski i dwa lata w siatkówce seniorskiej w ekipie DPD Legionovii. Uważam, że to świetny klub pod względem warunków do rozwoju i nauki. Wierzę, że wiele się nauczę i wyniosę wiele dobrego.

Uważam, że Sonia to jedna z najbardziej utalentowanych młodych środkowych w Polsce – powiedział trener Alessandro Chiappini – Już od dłuższego czasu przyglądaliśmy się jej rozwojowi i cieszę się, że będzie go kontynuować w naszym klubie.

Głównym sponsorem grup dziecięcych i młodzieżowych Legionovii jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.