WCZYTYWANIE

Menu

Świetna inauguracja juniorek!

Juniorki LTS Legionovia odniosły przekonujące zwycięstwo w pierwszym meczu sezonu. Na własnym parkiecie pokonały LoS Nowy Dwór Mazowiecki 3:0.

Trener Paweł Kowal pozwolił wszystkim swoim podopiecznym przywitać się z parkietem w sezonie 2021/22. Jego zawodniczki kontrolowały przebieg spotkania i sięgnęły po zwycięstwo w każdym z rozegranych setów.

Pewne wejście w sezon cieszy tym bardziej, iż w barwach ekipy trenera Cezarego Tulina występują również siatkarki zbierające doświadczenia w pierwszej lidze seniorek.

Sponsorem Głównym grup dziecięcych i młodzieżowych Legionovii jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.