WCZYTYWANIE

Menu

Trener Grzegorz Komendowski dołącza do sztabu LTS!

Miło nam poinformować, że do sztabu szkoleniowego LTS Legionovia dołączył trener Grzegorz Komendowski!

Pomimo młodego wieku, nowy szkoleniowiec LTS zgromadził już niemałe doświadczenie w pracy z siatkarską młodzieżą. Poprzednio pracował w GLKS Nadarzyn i warszawskim Metrze.

To zaszczyt dołączyć do sztabu szkoleniowego największego klubu w Polsce – powiedział trener Komendowski – Już wcześniej znałem się i lubiłem z większością nowych kolegów z pracy. Jestem bardzo podekscytowany i wręcz nie mogę się doczekać nowego sezonu!

-Dobra praca trenera Grzegorza nie umknęła naszej uwadze –powiedział prezes LTS Konrad Ciejka – Bardzo się cieszę, że dołącza on do nas, by dołożyć kolejne cegiełki tego wielkiego projektu!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.