WCZYTYWANIE

Menu

Zasady szkolenia

Klub LTS Legionovia prowadzi szkolenie siatkarskie dzieci i młodzieży. Do szkolenia zapraszamy wszystkie dziewczynki z predyspozycjami i chęcią rozpoczęcia przygody z siatkówką

Treningi w klubie w kategorii Mini-siatkówki podzielone są na grupę sportową i rekreacyjna.

Grupa sportowa.

Możliwość szkolenia w grupie sportowej mają zawodniczki zakwalifikowane przez trenerów poszczególnych grup bądź podczas akcji naborowych. Zawodniczki trenujące w grupie sportowej muszą być świadome że muszą zapracować sobie na miejsce w drużynie. Treningi odbywają się 3-4 razy w tygodniu. W każdym momencie sezonu Klub (trener prowadzący po konsultacji z innymi trenerami) może zdecydować, że zawodniczka nie będzie kontynuowała treningów w konkretnej grupie.

Oceniając zawodniczkę w kontekście potencjału sportowego bierzemy pod uwagę:

  • sprawność fizyczną
  • perspektywę wzrostu
  • zaangażowanie w treningi
  • umiejętność współpracy w zespole.

Od zawodniczek trenujących w grupie sportowej oczekujemy systematycznej obecności na treningach, udziału w zawodach oraz obozach sportowych. W osiągnięciu konkretnych rezultatów niezwykle ważna jest rola rodzica który powinien wspierać dziecko, pomagając podporządkować treningom i zawodom siatkarskim sprawy rodzinne i pozaszkolne nie zapominając o rzetelnym wykonywaniu obowiązków szkolnych.

Obozy sportowe

Obozy dla grup sportowych organizowane są dwa razy w roku. Obóz letni w II połowie sierpnia, obóz zimowy w II tygodniu ferii.

Grupa rekreacyjna

Możliwość uczestniczenia w treningach grupy rekreacyjnej mają wszystkie dziewczynki, które nie zakwalifikowały się do grupy sportowej bądź nie są gotowe na trenowanie piłki siatkowej w formie wyczynowej.

Jeżeli są Państwa córka jest zainteresowana trenowaniem w naszym klubie, prosimy o skontaktowanie się z trenerem konkretnego rocznika. Umówią się Państwo na trening w grupie sportowej a po treningu Trener porozmawia z Państwem i odpowie na wszystkie pytania.

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.