WCZYTYWANIE

Menu

Złota seria przerwana

Ekipa juniorek LTS nie zagra w tym roku o medale, tym samym ustanawiając rekord w zdobytych kolejno Mistrzostwach na pięciu. Po porażce z Łaskovią zajmujemy trzecie miejsce w grupie.Jutro zmierzymy się o V lokatę z ŁKS-em Łódź.

Podopieczne trenera Kowala w trzech setach przegrały z fantastycznie dysponowanym zespołem Łaskovii i tym samym uplasowały się na trzecim miejscu w grupie.

Każda seria musi się kiedyś zakończyć. W LTS Legionovia wierzymy, że medale Mistrzostw Polski to tylko efekt uboczny dobrze wykonywanej pracy siatkarek i szkoleniowców – i tę pracę będziemy kontynuować!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.