WCZYTYWANIE

Menu

Złoto i srebro nasze!

Ostatnie dwa tygodnie upłynęły pod znakiem organizacji w DPD Arenie Legionowo finałów Mistrzostw Mazowsza Kadetek i Juniorek. Oba nasze zespoły zakończyły z medalami!

Juniorki po sześcioletniej dominacji musiały zstąpić na drugi poziom podium, ustępując miejsca Atenie Warszawa, z którą przegrały dopiero po ciężkiej walce w tie-breaku. Trzecie miejsce zajęła ekipa Metra Warszawa.

Kadetki wręcz zdominowały turniej swojej kategorii wiekowej i zakończyły turniej z kompletem zwycięstw bez straty ani jednego seta. Złoto zapewniły sobie już na dzień przed zakończeniem zmagań. Na drugim miejscu turniej rzutem na taśmę zakończyła Atena, brąz powędrował zaś do NOSiRu Nowy Dwór Mazowiecki.

Turnieje zostały zorganizowane wespół z Samorządem Województwa Mazowieckiego.

Sponsorem Głównym grup dziecięcych i młodzieżowych Legionovii jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych
sponsor tytularny
Miasto Legionowo
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub LTS Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

Powiat Legionowski
Starosta Sylwester Sokolnicki

Nie ma drugiego takiego klubu nie tylko w powiecie, ale i województwie! Zawodniczki, szkoleniowcy i działacze klubu udowodnili, że dzięki determinacji i wspólnym działaniom można spełnić marzenia. Siatkarki Legionovii są dziś wzorem dla dziewcząt, które chcą wytrwałością i ciężką pracą osiągnąć sportowe sukcesy.